NORTHERN LAKES
ALL TIMES EASTERN
TEAMS WITH FULL SCHEDULES IN BOLD TYPE
CONFAGOADAAMStreak
Plymouth0-  06-  1 50.1 36.3 13.9 Won 4
NorthWood0-  05-  2 48.6 32.6 16.0 Won 1
Goshen0-  04-  2 42.2 31.8 10.3 Won 2
Northridge0-  04-  2 50.2 46.2 4.0 Won 1
Concord0-  02-  2 48.5 41.3 7.3 Won 2
Warsaw0-  03-  4 42.9 37.0 5.9 Lost 1
Wawasee0-  02-  4 33.5 50.5 -17.0 Lost 3
Elkhart Memorial0-  01-  3 41.5 54.3 -12.8 Lost 3
Tuesday, Nov. 13
Concord 69, South Bend Riley 32
Lakeland 54, Wawasee 34
Mishawaka Marian 44, Goshen 40
NorthWood 47, Elkhart Central 40
South Bend St. Joseph 71, Elkhart Memorial 33
Wednesday, Nov. 14
Warsaw 57, Wabash 19
Thursday, Nov. 15
Goshen 57, Westview 19
Friday, Nov. 16
Plymouth 50, Triton 21
Saturday, Nov. 17
Concord 41, Mishawaka 40
Norwell 42, NorthWood 40
Plymouth 40, Valparaiso 38
Triton 41, Wawasee 15
Westview 48, Elkhart Memorial 39
Northridge 58, Merrillville 37
Crown Point 52, Warsaw 39
Warsaw 47, Merrillville 29
Crown Point 52, Northridge 47
Tuesday, Nov. 20
Goshen 43, Columbia City 41
Northridge 53, Elkhart Central 50
NorthWood 62, Triton 21
Penn 38, Warsaw 34
Plymouth 59, Logansport 45
Saturday, Nov. 24
Mishawaka Marian at Elkhart Memorial, 1:30 pm
Warsaw at New Castle, 6 pm, New Castle
Fairfield vs. Concord, 10 am, Northridge
Angola at Northridge, 11:45 am, Northridge
Angola vs. Concord, 3 pm, Northridge
Fairfield at Northridge, 4:45 pm, Northridge
Goshen at Tippecanoe Valley, 10:30 am, Tippy Valley
Tuesday, Nov. 27
Concord at Elkhart Christian, 6 pm
Elkhart Memorial at Culver Academy, 7:30 pm
Northridge at Westview, 7:30 pm
West Noble at Wawasee, 7:30 pm
Thursday, Nov. 29
Elkhart Memorial at South Bend Clay, 7:30 pm
Oregon-Davis at Warsaw, 7:30 pm
Plymouth at Tippecanoe Valley, 7:30 pm
Wawasee at South Bend Adams, 7:30 pm
Friday, Nov. 30
NorthWood at Concord , 7:45 pm
Saturday, Dec. 1
Concord at LaPorte, 7:30 pm
Merrillville at Elkhart Memorial, 7:30 pm
Northridge at Carroll (Fort Wayne), 2:30 pm
Plymouth at Goshen , 7:45 pm
Warsaw at Portage, 8 pm
Conference game