PIONEER
ALL TIMES EASTERN
TEAMS WITH FULL SCHEDULES IN BOLD TYPE
North Division
CONFAGOADAAMStreak
Anderson Prep Academy0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 14
Liberty Christian0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 1
Muncie Burris0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 5
Seton Catholic0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 2
University0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 1
South Division
CONFAGOADAAMStreak
Bethesda Christian0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 1
Central Christian0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 3
Greenwood Christian0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 1
Indianapolis International0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 1
Indianapolis Shortridge0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 1
Tuesday, Oct. 30
Alexandria at Muncie Burris, 7:30 pm
Friday, Nov. 2
Indianapolis Shortridge at Greenwood Christian , 7:30 pm
Liberty Christian at Lapel, 7:30 pm
Monday, Nov. 5
Greenwood Christian at Monrovia, 7:30 pm
Tuesday, Nov. 6
Liberty Christian at Southern Wells, 7:30 pm
University at Park Tudor, 7:30 pm
Thursday, Nov. 8
Liberty Christian at Frankton, 7:30 pm
Friday, Nov. 9
University at Clinton Central, 7:30 pm
Saturday, Nov. 10
Central Christian at Waldron, 7:30 pm
Decatur Central at Greenwood Christian, 7:30 pm
Lapel at Muncie Burris, 7:30 pm
Monday, Nov. 12
Irvington Prep Academy at Liberty Christian, 6 pm
Tuesday, Nov. 13
Waldron at University, 7:30 pm
Greenwood Christian vs. TBA, TBA
Friday, Nov. 16
Elwood at Liberty Christian, 7:30 pm
Traders Point Christian at University, 6 pm
Saturday, Nov. 17
Indianapolis Shortridge at Speedway, 6 pm
Tuesday, Nov. 20
Liberty Christian at Indiana Deaf, 6 pm
University at Brebeuf Jesuit, 7:30 pm
Saturday, Nov. 24
Liberty Christian at Alexandria, 6 pm
Waldron at Greenwood Christian, 7:30 pm
Monday, Nov. 26
Seton Catholic at Christel House Academy, 6 pm
Tri at Liberty Christian, 6 pm
Tuesday, Nov. 27
Bethesda Christian at University, 6:30 pm
Speedway at Greenwood Christian, 7:30 pm
Thursday, Nov. 29
Milan at Seton Catholic, 6 pm
University at Anderson Prep Academy , 7:30 pm
Friday, Nov. 30
Eminence at Greenwood Christian, 6 pm
Indianapolis Shortridge at Christel House Academy, 6 pm
Lighthouse East at Liberty Christian, 6:30 pm
University vs. Seton Catholic , 6:30 pm, Bankers Life
Monday, Dec. 3
Greenwood Christian at Bethesda Christian , 6:15 pm
Tuesday, Dec. 4
Central Christian at Greenwood Christian , 7 pm
Central Christian at Indiana Math & Science, 7 pm
Muncie Burris at Mississinewa, 7:30 pm
University at Indianapolis International, 6 pm
Thursday, Dec. 6
Greenwood Christian at Edinburgh, 7:30 pm
University at Muncie Burris , 7 pm
Saturday, Dec. 8
Liberty Christian at University , 6 pm
Monday, Dec. 10
Muncie Burris at Liberty Christian , 7 pm
Tuesday, Dec. 11
Greenwood Christian at Morristown, 7:30 pm
North Putnam at Indianapolis International, 7 pm
Wednesday, Dec. 12
Central Christian at Christel House Academy, 6 pm
Thursday, Dec. 13
Indiana Deaf at University, 6 pm
Saturday, Dec. 15
Seton Catholic at Liberty Christian , 1:30 pm
University at Lawrence Central, 2:30 pm
Sunday, Dec. 16
Indiana Math & Science at Indianapolis International, 6 pm
Tuesday, Dec. 18
Seton Catholic at Randolph Southern, 7:30 pm
Thursday, Dec. 20
University at New Castle, 7:30 pm
Friday, Dec. 21
Greenwood Christian at Indianapolis Lutheran, 7:30 pm
Thursday, Dec. 27
University vs. TBA, TBA, Monrovia
Friday, Dec. 28
Liberty Christian vs. TBA, TBA, Union City
TBA at Greenwood Christian, TBA, Greenwood Chr.
Monday, Dec. 31
Alexandria at Liberty Christian, 1 pm, Liberty Christian
Anderson Prep Academy at Lapel, 1 pm, Lapel
Thursday, Jan. 3
Hauser at Greenwood Christian, 7:30 pm
University at Indianapolis Scecina, 7:30 pm
Saturday, Jan. 5
Lebanon at University, 1:30 pm
Tuesday, Jan. 8
Indianapolis International at Greenwood Christian , 6:15 pm
Liberty Christian at Anderson Prep Academy , 7:30 pm
Wednesday, Jan. 9
Blackford at Muncie Burris, 7 pm
Thursday, Jan. 10
Anderson Prep Academy at Tri, 7:30 pm
Beech Grove at University, 7:30 pm
Friday, Jan. 11
Greenwood Christian at Greenwood, 7:30 pm
Saturday, Jan. 12
Greenwood Christian at TBA, TBA
University at TBA, 6 pm
Sunday, Jan. 13
Liberty Christian at TBA, TBA
Monday, Jan. 14
Liberty Christian at Christel House Academy, 6 pm
Tuesday, Jan. 15
Guerin Catholic at University, 7:30 pm
Thursday, Jan. 17
Christel House Academy at Bethesda Christian, 6 pm
Speedway at Indianapolis International, 6 pm
Tri-West at University, 7:30 pm
Greenwood Christian vs. TBA, TBA, Central Christian
Saturday, Jan. 19
Liberty Christian at Indianapolis Metropolitan, 6 pm
Monday, Jan. 21
Daleville at Liberty Christian, 7 pm
Tuesday, Jan. 22
Batesville at Greenwood Christian, 7:30 pm
Indiana Math & Science at Bethesda Christian, 6 pm
Thursday, Jan. 24
Greenwood Christian at Southwestern (Shelbyville), 7:30 pm
Friday, Jan. 25
Covenant Christian at Bethesda Christian, 7:30 pm
Conference game