SUMMIT
ALL TIMES EASTERN
CONFAGOADAAMStreak
Carroll0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 1
Concordia0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 1
Bishop Dwenger0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 2
Bishop Luers0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 1
North Side0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 6
Northrop0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 1
Snider0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 1
South Side0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 1
Wayne0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 15
Homestead0-  00-  0 0.0 0.0 0.0 Lost 1
Friday, Nov. 8
Wayne at Canterbury, 7:30 pm
Saturday, Nov. 9
Carmel at Homestead, 1:30 pm
Carroll at Columbia City, 7:45 pm
Central Noble at Bishop Luers, 7:30 pm
Snider at Noblesville, 6:30 pm
Cathedral at South Side, 4 pm
Leo at Northrop, 7:45 pm
New Haven at Concordia, 7:30 pm
Tuesday, Nov. 12
Angola at Bishop Luers, 7:30 pm
Bellmont at Concordia, 7:30 pm
East Noble at Bishop Dwenger, 7:30 pm
North Side at DeKalb, 7:30 pm
Wayne at Blackford, 7:30 pm
Huntington North at Snider, 7:30 pm
Wednesday, Nov. 13
Leo at Wayne, 7:30 pm
Thursday, Nov. 14
Bluffton at Bishop Dwenger, 7:30 pm
Bishop Luers at South Side , 7:30 pm
Northridge at Homestead, 7:30 pm
Friday, Nov. 15
Carroll at Leo, 7:30 pm
Huntington North at North Side, 7:30 pm
Saturday, Nov. 16
Concordia at Northrop , 7:45 pm
South Side at Northridge, 7:45 pm
Homestead at Wayne , 7:30 pm
Tuesday, Nov. 19
Bellmont at Bishop Dwenger, 7:30 pm
Concordia at East Noble, 7:30 pm
Snider at Columbia City, 7:45 pm
Wayne at Heritage, 7:30 pm
Garrett at North Side, 7:30 pm
Huntington North at Carroll, 7:30 pm
Wednesday, Nov. 20
Norwell at Bishop Luers, 7:30 pm
Friday, Nov. 22
Northrop at Carroll , 7:30 pm
South Side at Wayne , 7:30 pm
Homestead at Concordia , 7:30 pm
Saturday, Nov. 23
Carroll at Hamilton SE, 2:30 pm
East Noble at North Side, 7:45 pm
Bishop Luers at Mississinewa, 7:30 pm
South Side at Washington, 3:30 pm
Noblesville at Homestead, 6:30 pm
Monday, Nov. 25
Carroll at East Noble, 7:30 pm
Tuesday, Nov. 26
Blackhawk at Bishop Dwenger, 7:30 pm
Wayne at Fremont, 7:30 pm
Homestead at Huntington North, 7:30 pm
Norwell at Concordia, 7:30 pm
Friday, Nov. 29
Columbia City at Bishop Luers, 7:30 pm
Blackhawk at North Side, 7:30 pm
Northrop at DeKalb, 7:30 pm
Saturday, Nov. 30
Northrop at Hamilton Heights, 1:30 pm
Harrison vs. South Side, 2:30 pm, Hoosier Gym
Heritage at North Side, 7:30 pm
Valparaiso at Concordia, 6:30 pm
Tuesday, Dec. 3
DeKalb at Carroll, 7:30 pm
Concordia at Leo, 7:30 pm
Bishop Dwenger at Columbia City, 7:45 pm
Bishop Luers at Huntington North, 7:30 pm
Wednesday, Dec. 4
New Haven at Wayne, 7:30 pm
Friday, Dec. 6
Carroll at Homestead , 7:30 pm
Bishop Dwenger at Northrop , 7:45 pm
South Side at Snider , 7:30 pm
Saturday, Dec. 7
Carroll at Northridge, 2:30 pm
Snider at Warsaw, 1:30 pm
Marquette at Bishop Dwenger, 3 pm
Tuesday, Dec. 10
Concordia at DeKalb, 7:30 pm
Wednesday, Dec. 11
Bellmont at Bishop Luers, 7:30 pm
Northrop at East Noble, 7:30 pm
Warsaw at Carroll, 7:30 pm
Friday, Dec. 13
Concordia at Carroll , 6 pm
North Side at South Side , 6 pm
Northrop at Bishop Luers , 6 pm
Snider at Wayne , 6 pm
Homestead at Bishop Dwenger , 6 pm
Saturday, Dec. 14
Heritage Christian at South Side, 3:30 pm
Homestead at Notre Dame Academy (Ohio), 3 pm
Marian at Northrop, 2:30 pm
Tuesday, Dec. 17
East Noble at Snider, 7:30 pm
Bishop Luers at Manchester, 7:30 pm
Wednesday, Dec. 18
Bishop Dwenger at Huntington North, 7:30 pm
Friday, Dec. 20
Bishop Dwenger at Concordia , 6 pm
Bishop Luers at Homestead , 6 pm
South Side at Northrop , 6 pm
Wayne at Carroll , 6 pm
Monday, Dec. 23
Concordia at Columbia City, 7:45 pm
Thursday, Dec. 26
Carroll vs. TBA, TBA, Wayne
Concordia vs. TBA, TBA, Wayne
Bishop Dwenger vs. TBA, TBA, Wayne
Bishop Luers vs. TBA, TBA, Wayne
North Side vs. TBA, TBA, Wayne
Northrop vs. TBA, TBA, Wayne
Snider vs. TBA, TBA, Wayne
South Side vs. TBA, TBA, Wayne
Homestead vs. TBA, TBA, Wayne
TBA at Wayne, TBA, Wayne
Friday, Jan. 3
Homestead at North Central, 6 pm
South Side vs. TBA, TBA, Valparaiso
Saturday, Jan. 4
Fishers at South Side, 3:30 pm
Wayne vs. TBA, TBA, Goshen
Tuesday, Jan. 7
Concordia at Jay County, 7:30 pm
Northrop at Heritage, 7:30 pm
Norwell at Carroll, 7:30 pm
Friday, Jan. 10
Carroll at Bishop Dwenger , 6 pm
Concordia at Bishop Luers , 6 pm
North Side at Wayne , 6 pm
Northrop at Snider , 6 pm
Homestead at South Side , 6 pm
Saturday, Jan. 11
Carroll at Penn, 5:30 pm
South Side at Carmel, 3:30 pm
Wayne at Blackhawk, 2:30 pm
Kokomo at Northrop, 6 pm
Lawrence North at Homestead, 2:30 pm
Tuesday, Jan. 14
North Side at Bellmont, 7:30 pm
Lakewood Park at Northrop, 7:45 pm
Northfield at Homestead, 7:30 pm
Wednesday, Jan. 15
Bishop Dwenger at Norwell, 7:45 pm
Wayne at Concordia , 7:30 pm
Thursday, Jan. 16
Northrop at Bellmont, 7:30 pm
Friday, Jan. 17
Bishop Luers at Carroll , 6 pm
North Side at Northrop , 6 pm
Snider at Homestead , 6 pm
South Side at Concordia , 6 pm
Wayne at Bishop Dwenger , 6 pm
Saturday, Jan. 18
Carmel at Carroll, 2:30 pm
Penn at South Side, 4:30 pm
Monday, Jan. 20
South Side vs. TBA, TBA
Homestead vs. TBA, TBA, Berlin, Ohio
Tuesday, Jan. 21
Snider at Bellmont, 7:30 pm
Homestead at Warsaw, 7:30 pm
Wednesday, Jan. 22
Marion at Northrop, 8 pm
Friday, Jan. 24
Carroll at South Side , 6 pm
Concordia at Snider , 6 pm
Northrop at Wayne , 6 pm
Homestead at North Side , 6 pm
Saturday, Jan. 25
Huntington North at Concordia, 7:30 pm
Northridge at Snider, 7:30 pm
Monday, Jan. 27
Heritage Christian at Homestead, 6:30 pm
Tuesday, Jan. 28
Carroll at North Side , 7:30 pm
Northrop at Columbia City, 7:45 pm
Snider at DeKalb, 7:30 pm
Huntington North at South Side, 7:30 pm
Lakewood Park at Wayne, 7:30 pm
Woodlan at Concordia, 7:30 pm
Friday, Jan. 31
North Side at Concordia , 6 pm
Northrop at Homestead , 6 pm
Snider at Carroll , 6 pm
South Side at Bishop Dwenger , 6 pm
Wayne at Bishop Luers , 6 pm
Conference game