THURSDAY, DEC. 27
ALL TIMES EASTERN
AlexandriaatShenandoah7:30 pm
BoonvilleatMount Vernon (Posey)8:30 pm
BordenatProvidence Cristo Rey6:30 pm
HenryvilleatCrawford County7:30 pm
Indianapolis ManualatDecatur Central6:00 pm
KokomoatCarmel7:30 pm
Lake StationatGary 21st Century8:00 pm
LapelatSheridan7:30 pm
Morgan Twp.vs.Oregon-Davis3:30 pm
South AdamsatParkway (Ohio)7:30 pm
Springs ValleyatWhite River Valley1:30 pm
WaldronatOldenburg Academy7:30 pm
WashingtonatHeritage Hills8:00 pm
Wayne Trace (Ohio)atWoodlan7:30 pm
WheeleratLaCrosse8:00 pm
Bismarck-Henning (Ill.) Tournament
North Vermillionvs.Westville (Ill.)9:30 amWhite Pool
South Vermillionvs.Washington Catholic11:00 amBlue Pool
Benton Centralvs.Westville (Ill.)12:30 pmWhite Pool
Washington CatholicatBismarck-Henning (Ill.)2:00 pmBlue Pool
Benton Centralvs.Cissna Park (Ill.)4:30 pmWhite Pool
North Vermillionvs.Fisher (Ill.)6:00 pmWhite Pool
South Vermillionvs.Villa Grove (Ill.)9:00 pmBlue Pool
Columbus North Tournament
Evansville NorthatColumbus North6:00 pmFirst round
East Chicago Centralvs.Mooresville6:00 pmFirst round
Martinsvillevs.Zionsville7:45 pmFirst round
Center Grovevs.Elkhart Central7:45 pmFirst round
Hammond Noll Tournament
Plainfield East (Ill.)atHammond Noll10:30 amQuickStrike pool
Chicago Marshall (Ill.)vs.South Bend St. Joseph12:00 pmQuickStrike pool
Winchestervs.Morgan Park (Ill.)1:30 pmHyperMax pool
Chicago Marshall (Ill.)atHammond Noll4:30 pmQuickStrike pool
South Bend St. Josephvs.Plainfield East (Ill.)6:00 pmQuickStrike pool
Centerville (Ohio)vs.Morgan Park (Ill.)7:30 pmHyperMax pool
Winchestervs.Gary West9:00 pmHyperMax pool
Hanover Central Tournament
Griffithvs.TBATBA
Hebronvs.TBATBA
Hobartvs.TBATBA
Knoxvs.TBATBA
TBAatHanover CentralTBA
Whitingvs.TBATBA
Lakeland Christian Tournament
Clinton Christianvs.Trinity-at-Greenlawn9:30 amPool B
Granger ChristianatLakeland Christian11:00 amPool A
Trinity-at-Greenlawnvs.Covenant Christian (DeMotte)12:30 pmPool B
Victory ChristianatLakeland Christian2:00 pmPool A
Covenant Christian (DeMotte)vs.Clinton Christian3:30 pmPool B
Granger Christianvs.Victory Christian5:00 pmPool A
Lebanon Tournament
Eastern (Greentown)vs.River Forest10:00 amFirst round
Indianapolis HerronatLebanon12:00 pmFirst round
Loser Game 1vs.Loser Game 24:00 pm3rd place
Winner Game 1vs.Winner Game 26:00 pm1st place
Miami County Invitational
PeruatNorth Miami12:00 pmFirst round
Castonvs.Maconaquah2:00 pmFirst round
Monrovia Tournament
South PutnamatMonrovia12:00 pmFirst round
Universityvs.Traders Point Christian2:00 pmFirst round
Loser Game 2vs.Loser Game 15:00 pm3rd place
Winner Game 2vs.Winner Game 17:00 pm1st place
Rochester Classic
Clinton CentralatRochester10:00 am
Westernvs.Jimtown11:30 am
Clinton Centralvs.Jimtown3:00 pm
Speedway Tournament
Rising Sunvs.Speedway9:30 amFirst round
Indiana Deafvs.North Putnam11:00 amFirst round
Loser Game 2vs.Loser Game 12:30 pm3rd place
Winner Game 2atWinner Game 14:00 pm1st place
Summit Conference Tournament
Fort Wayne Concordiavs.Fort Wayne Luers10:45 amQuarterfinal
Homesteadvs.Winner Game 14:00 pmQuarterfinal
Fort Wayne Southvs.Winner Game 27:30 pmQuarterfinal
Twin Lakes Tournament
North Whitevs.Crown Point3:00 pmFirst round
Mount Vernon (Fortville)vs.Logansport4:30 pmFirst round
Carroll (Flora)vs.Indianapolis Cathedral6:00 pmFirst round
ValparaisoatTwin Lakes8:00 pmFirst round
Vincennes Rivet Tournament
Terre Haute Southvs.Vincennes Rivet10:00 amFirst round
Evansville Mater Deivs.Eastern (Pekin)11:30 amFirst round
Western Boonevs.Whiteland1:00 pmFirst round
Evansville Memorialvs.Lafayette Central Catholic2:30 pmFirst round
Loser Game 1vs.Loser Game 24:00 pmConsolation
Winner Game 1vs.Winner Game 25:30 pmSemifinal
Loser Game 3vs.Loser Game 47:00 pmConsolation
Winner Game 3vs.Winner Game 48:30 pmSemifinal