FRIDAY, DEC. 28
ALL TIMES EASTERN
BremenatCentral Noble7:30 pm
Columbus Christianvs.TBATBA
Franklin CentralatLawrence North7:30 pm
Garrettvs.Fairfield12:15 pm
Indianapolis AttucksatLawrence Central1:30 pm
Indianapolis ScecinaatTriton Central7:30 pm
LanesvilleatCannelton6:00 pm
TayloratClinton Prairie7:30 pm
TriatSheridan7:30 pm
Ben Davis Classic
Heritage ChristianatBen Davis10:00 am
Avonvs.Warren Central11:30 am
Heritage Christianvs.Warren Central4:30 pm
AvonatBen Davis6:00 pm
Bi County Tournament
AtticaatSeeger6:00 pmFirst round
Covingtonvs.Fountain Central6:00 pmFirst round
Loser Game 1atLoser Game 22:30 pm3rd place
Winner Game 1atWinner Game 26:00 pm1st place
Bismarck-Henning (Ill.) Tournament
Salt Fork (Ill.)vs.Washington Catholic9:30 amBlue Pool
Fisher (Ill.)vs.Benton Central11:00 amWhite Pool
South Vermillionvs.Salt Fork (Ill.)12:30 pmBlue Pool
North Vermillionvs.Cissna Park (Ill.)2:00 pmWhite Pool
Washington Catholicvs.Villa Grove (Ill.)6:00 pmBlue Pool
South VermillionatBismarck-Henning (Ill.)7:30 pmBlue Pool
Benton Centralvs.North Vermillion9:00 pmWhite Pool
Brown County Tournament
Evansville Centralvs.TBATBA
TBAatBrown CountyTBA
Cambridge City Tournament
Lighthouse Eastvs.TBATBA
Seton Catholicvs.TBATBA
TBAatCambridge City LincolnTBA
Union Countyvs.TBATBA
Columbus North Tournament
Loser Game 2vs.Loser Game 110:00 amConsolation
Loser Game 4vs.Loser Game 310:00 amConsolation
Winner Game 2vs.Winner Game 111:45 amSemifinal
Winner Game 4vs.Winner Game 311:45 amSemifinal
Loser Game 6vs.Loser Game 53:30 pm7th place
Winner Game 6vs.Winner Game 53:30 pm5th place
Loser Game 8vs.Loser Game 75:15 pm3rd place
Winner Game 8vs.Winner Game 77:00 pm1st place
Covenant Christian Tournament
Bethesda ChristianatCovenant Christian9:00 amFirst round
Indianapolis Attucksvs.Indianapolis Tindley9:00 amFirst round
Loser Game 2vs.Loser Game 12:15 pm3rd place
Winner Game 2vs.Winner Game 15:45 pm1st place
Delphi Tournament
North Montgomeryvs.TBATBA
North Newtonvs.TBATBA
Rossvillevs.TBATBA
TBAatDelphiTBA
East Central Tournament
ShelbyvilleatEast Central10:30 amFirst round
Monroe Centralvs.Seymour10:30 amFirst round
North Harrisonvs.Fishers2:00 pmFirst round
Salemvs.Dixie Heights (Ky.)2:00 pmFirst round
Loser Game 1vs.Loser Game 25:30 pmConsolation
Loser Game 3vs.Loser Game 45:30 pmConsolation
Eastern Greene Tournament
Brownstown Centralvs.TBATBA
Clay Cityvs.TBATBA
Cloverdalevs.TBATBA
Edgewoodvs.TBATBA
Forest Parkvs.TBATBA
North Daviessvs.TBATBA
Paolivs.TBATBA
Riverton Parkevs.TBATBA
South Knoxvs.TBATBA
TBAatEastern GreeneTBA
Trinity Lutheranvs.TBATBA
Edinburgh Tournament
South DecaturatEdinburgh10:00 amFirst round
New Washingtonvs.Orleans11:45 amFirst round
Hagerstownvs.Southwestern (Shelbyville)1:30 pmFirst round
Indianapolis Lutheranvs.Jac-Cen-Del3:15 pmFirst round
Loser Game 1vs.Loser Game 26:00 pmConsolation
Loser Game 3vs.Loser Game 47:45 pmConsolation
Winner Game 1vs.Winner Game 26:00 pmSemifinal
Winner Game 3vs.Winner Game 47:45 pmSemifinal
Grant 4 Tournament
Mississinewavs.TBATBA
Greenwood Christian Classic
Park TudoratHauser6:00 pm
Indianapolis MetropolitanatGreenwood Christian7:30 pm
Hall of Fame Tournament
Bedford North Lawrencevs.Northwestern11:00 amFirst round
Jeffersonvillevs.Homestead12:45 pmFirst round
Loser Game 1vs.Loser Game 26:00 pm3rd place
Winner Game 1vs.Winner Game 27:45 pm1st place
Hammond Noll Tournament
Chicago Marshall (Ill.)vs.Plainfield East (Ill.)4:00 pmQuickStrike pool
Centerville (Ohio)vs.Winchester5:30 pmHyperMax pool
South Bend St. JosephatHammond Noll7:00 pmQuickStrike pool
Morgan Park (Ill.)vs.Gary West8:30 pmHyperMax pool
Indian Creek Tournament
Bloomington Northvs.TBATBA
Franklin Countyvs.TBATBA
Indianapolis Chatardvs.TBATBA
TBAvs.Indian CreekTBA
Kankakee Valley Tournament
LaVillevs.TBATBA
Marquette Catholicvs.TBATBA
Rensselaer Centralvs.TBATBA
TBAatKankakee ValleyTBA
Miami County Invitational
Loser Game 2vs.Loser Game 112:00 pm3rd place
Winner Game 2vs.Winner Game 16:00 pm1st place
Mishawaka Marian Tournament
Lake Centralvs.TBATBA
LaPortevs.TBATBA
McCutcheonvs.TBATBA
Mishawakavs.TBATBA
Munstervs.TBATBA
TBAatMishawaka MarianTBA
Winamacvs.TBATBA
New Palestine Tournament
Greensburgvs.TBATBA
Noblesvillevs.TBATBA
Southportvs.TBATBA
TBAatNew PalestineTBA
North Central Classic
Hamilton Southeasternvs.TBATBA
TBAatNorth Central (Indianapolis)TBA
Northridge Tournament
Andreanvs.TBATBA
Columbia Cityvs.TBATBA
East Noblevs.TBATBA
NorthWoodvs.TBATBA
Portagevs.TBATBA
Rushvillevs.TBATBA
South Bend Adamsvs.TBATBA
TBAatNorthridgeTBA
Rochester Tournament
Jimtownvs.TBATBA
South Bend Washington Tournament
Gary 21st Centuryvs.TBATBA
South Bend Career Academyvs.TBATBA
TBAatSouth Bend WashingtonTBA
Southwestern Tournament
Shawe Memorialvs.Scottsburg10:00 amFirst round
Madisonvs.Lawrenceburg11:45 amFirst round
Southwestern (Hanover)vs.Connersville1:30 pmFirst round
Switzerland Countyvs.Scottsburg3:15 pmFirst round
Loser Game 1vs.Loser Game 25:00 pmConsolation
Loser Game 3vs.Loser Game 46:45 pmConsolation
Tipton Tournament
Guerin Catholicvs.Jennings County11:00 amPool 1
RichmondatTipton12:45 pmPool 2
Tri-Centralvs.Guerin Catholic2:30 pmPool 1
Richmondvs.Reavis (Ill.)4:00 pmPool 2
Jennings Countyvs.Tri-Central5:45 pmPool 1
Reavis (Ill.)atTipton7:30 pmPool 2
Twin Lakes Tournament
Loser Game 1vs.Loser Game 2TBAConsolation
Loser Game 3vs.Loser Game 4TBAConsolation
Winner Game 1vs.Winner Game 2TBASemifinal
Winner Game 3vs.Winner Game 4TBASemifinal
Loser Game 5vs.Loser Game 6TBA7th place
Winner Game 5vs.Winner Game 6TBA5th place
Loser Game 7vs.Loser Game 8TBA3rd place
Winner Game 7vs.Winner Game 8TBA1st place
Union City Invitational
Blue Rivervs.TBATBA
Cowanvs.TBATBA
Liberty Christianvs.TBATBA
Morristownvs.TBATBA
Northeasternvs.TBATBA
Vincennes Rivet Tournament
Loser Game 5vs.Loser Game 71:00 pm7th place
Winner Game 5vs.Winner Game 72:45 pm5th place
Loser Game 6vs.Loser Game 85:00 pm3rd place
Winner Game 6vs.Winner Game 87:00 pm1st place
Wabash County Tournament
Northfieldvs.TBATBA
Southwoodvs.TBATBA
TBAvs.ManchesterTBA
Wabashvs.TBATBA
Wapahani Tournament
Centervillevs.TBATBA
North Decaturvs.TBATBA
Southern Wellsvs.TBATBA
TBAatWapahaniTBA
West Central Tournament
TBAatSouth Central (Union Mills)6:00 pmFirst round
West CentralatArgos6:00 pmFirst round