Girls' basketball
EASTERN TIME
THURSDAY, JAN. 10
ALL TIMES EASTERN
Anderson Prep AcademyatTri7:30 pm
AndreanatCalumet8:00 pm
ArgosatOregon-Davis8:00 pm
AvonatPike7:30 pm
Barr-ReeveatNortheast Dubois7:30 pm
Beech GroveatUniversity7:30 pm
Benton CentralatDelphi7:30 pm
Bethesda ChristianatBrebeuf Jesuit7:00 pm
Boone GroveatWheeler8:00 pm
BoonvilleatTell City8:30 pm
BordenatOrleans7:30 pm
Cambridge City LincolnatHagerstown7:30 pm
CentervilleatWinchester7:30 pm
Christian AcademyatClarksville6:30 pm
Clay CityatBloomfield7:30 pm
Clinton CentralatTri-County2:00 pm
Columbus EastatGreensburg7:30 pm
Community BaptistatCareer Academy6:00 pm
Covenant Christian (DeMotte)atHeritage Christian (Dyer)8:00 pm
Crown PointatMunster8:00 pm
East Chicago CentralatHammond Noll8:00 pm
Eastern (Pekin)atSouth Central (Elizabeth)6:30 pm
EminenceatSpeedway6:30 pm
Fort Wayne BlackhawkatBethany Christian7:30 pm
GriffithatHammond Clark8:00 pm
Harrison (West Lafayette)atNorthwestern7:30 pm
HauseratBrownstown Central7:30 pm
Howe MilitaryatMichiana HomeSchool6:00 pm
Illiana ChristianatSouth Newton8:00 pm
Indian CreekatIndianapolis Roncalli7:30 pm
Indiana Math & ScienceatLighthouse East6:00 pm
Indianapolis MetropolitanatProvidence Cristo Rey6:00 pm
JimtownatMishawaka6:00 pm
LapelatShenandoah7:30 pm
Lawrence CentralatLawrence North7:30 pm
LoogooteeatVincennes Rivet7:30 pm
MarionatMuncie Central7:30 pm
MitchellatEastern Greene7:30 pm
MooresvilleatBloomington South7:30 pm
Mount Carmel (Ill.)atWashington8:00 pm
Muncie BurrisatSeton Catholic6:00 pm
North Central (Indianapolis)atCenter Grove7:30 pm
North DecaturatSouthwestern (Shelbyville)7:30 pm
North HarrisonatAustin7:30 pm
North JudsonatMarquette Catholic8:00 pm
North KnoxatShoals7:30 pm
North NewtonatHammond Gavit8:00 pm
North WhiteatTwin Lakes7:00 pm
NorthfieldatMississinewa7:30 pm
Oldenburg AcademyatSouth Dearborn7:30 pm
PaoliatSprings Valley7:30 pm
Park TudoratIndianapolis Scecina7:30 pm
Parke HeritageatCovington7:30 pm
Perry CentralatHeritage Hills8:30 pm
Rising SunatSouth Ripley7:30 pm
Riverton ParkeatCrawfordsville7:30 pm
Rock Creek AcademyatLanesville7:30 pm
SalematScottsburg7:30 pm
ShakamakatNorth Vermillion7:30 pm
Shawe MemorialatMilan6:30 pm
South KnoxatNorth Daviess7:30 pm
SouthmontatAttica7:30 pm
SouthportatWhiteland7:30 pm
SouthridgeatSouth Spencer8:00 pm
Southwestern (Hanover)atSwitzerland County7:30 pm
SouthwoodatEastern (Greentown)7:30 pm
Steel City AcademyatLighthouse CPA8:00 pm
TecumsehatGibson Southern8:00 pm
TiptonatFrankton7:30 pm
Tri-CentralatRossville7:30 pm
Trinity LutheranatNew Washington7:30 pm
WaldronatSouth Decatur7:30 pm
Washington CatholicatCannelton6:30 pm
Washington Twp.atLake Station8:00 pm
West WashingtonatCrawford County7:30 pm
WesternatCarroll (Flora)6:00 pm
WestvilleatHebron8:00 pm
Wood MemorialatPrinceton8:00 pm
Delaware County Tournament
Wapahanivs.TBA6:00 pmSemifinal
Wes-Delvs.TBA8:00 pmSemifinal
Northeast Corner Conference Tournament
TBAatTBA6:00 pmConsolation
TBAatTBA6:00 pmConsolation
TBAatTBA6:00 pmConsolation
Southern Indiana Conference Tournament
Loser Game 1vs.Loser Game 26:30 pmConsolation
Loser Game 3vs.Loser Game 48:00 pmConsolation
Winner Game 1vs.Winner Game 26:30 pmSemifinal
Winner Game 3vs.Winner Game 48:00 pmSemifinal