Girls' basketball
EASTERN TIME
FRIDAY, JAN. 4
ALL TIMES EASTERN
Adams CentralatHeritage7:30 pm
Brown CountyatEdgewood6:00 pm
Carroll (Flora)atDelphi6:00 pm
Center GroveatCarmel7:30 pm
Central ChristianatPark Tudor6:00 pm
Central NobleatGarrett6:00 pm
Christel House AcademyatIrvington Prep Academy6:00 pm
ClarksvilleatProvidence6:00 pm
CloverdaleatOwen Valley6:00 pm
Columbus EastatConnersville7:30 pm
CowanatDaleville6:00 pm
East NobleatHuntington North7:30 pm
FairfieldatEastside7:30 pm
Fort Wayne DwengeratCarroll (Fort Wayne)6:00 pm
Fort Wayne LuersatFort Wayne Concordia6:00 pm
Fort Wayne SnideratFort Wayne Northrop6:00 pm
Fort Wayne SouthatHomestead6:00 pm
Fort Wayne WayneatFort Wayne North6:00 pm
FrankfortatLebanon6:00 pm
FranklinatMooresville7:30 pm
FremontatChurubusco6:00 pm
GreencastleatNorthview6:00 pm
GreensburgatFranklin County7:30 pm
HammondatHammond Clark8:00 pm
Hammond NollatHanover Central8:00 pm
Harrison (West Lafayette)atIndianapolis Tech7:30 pm
HighlandatHobart8:00 pm
Indianapolis ChatardatGuerin Catholic6:00 pm
Indianapolis ManualatIndianapolis Washington6:00 pm
Jay CountyatBluffton7:30 pm
KokomoatLogansport6:00 pm
LaCrosseatWashington Twp.7:00 pm
Lafayette JeffatMuncie Central6:30 pm
Lake StationatWhiting8:00 pm
LakelandatWest Noble6:00 pm
LeoatNorwell7:45 pm
Lighthouse CPAatOregon-Davis8:00 pm
MartinsvilleatDecatur Central7:30 pm
MedoraatDugger Union6:30 pm
MerrillvilleatChesterton8:00 pm
Michigan CityatCrown Point6:30 pm
New HavenatDeKalb7:30 pm
North Central (Indianapolis)atBen Davis7:30 pm
North PutnamatWest Vigo6:00 pm
Oldenburg AcademyatShawe Memorial6:00 pm
Prairie HeightsatAngola6:00 pm
Providence Cristo ReyatSeton Catholic6:00 pm
RichmondatMarion7:30 pm
River ForestatCalumet8:00 pm
South Bend RileyatElkhart Central6:00 pm
Southern WellsatSouth Adams7:30 pm
SullivanatSouth Putnam6:00 pm
Terre Haute NorthatPerry Meridian7:30 pm
ValparaisoatPortage8:00 pm
Wes-DelatEastbrook7:30 pm
West CentralatNorth Newton8:00 pm
WesternatWest Lafayette8:00 pm
WheeleratGriffith8:00 pm
WhitelandatGreenwood6:00 pm
WinamacatKnox8:00 pm
Henry County Tournament
Knightstownvs.Shenandoah6:00 pmFirst round
ShenandoahatBlue River7:30 pmFirst round
Madison County Tournament
Loser Game 5vs.Loser Game 63:00 pm7th place
Winner Game 5vs.Winner Game 64:30 pm5th place
Loser Game 7vs.Loser Game 86:00 pm3rd place
Winner Game 7vs.Winner Game 87:30 pm1st place
Randolph County Tournament
Winner Game 1vs.Monroe Central6:00 pmSemifinal
Union Cityvs.Randolph Southern7:30 pmSemifinal
Ripley County Tournament
Loser Game 1vs.Loser Game 26:00 pm3rd place
Winner Game 1vs.Winner Game 27:30 pm1st place
Rivertown Tournament
Loser Game 2vs.Loser Game 16:00 pm3rd place
Winner Game 2vs.Winner Game 18:00 pm1st place
Wayne County Tournament
Cambridge City Lincolnvs.Northeastern6:00 pmFirst round