JOHN HARRELL'S INDIANA HIGH SCHOOL BASKETBALL
Girls' basketball
FRIDAY, JAN. 5
ALL TIMES EASTERN
AngolaatPrairie Heights6:00 PM 
Ben DavisatNorth Central (Indianapolis)7:30 PM 
BlufftonatJay County7:30 PM 
CalumetatRiver Forest8:00 PM 
CarmelatCenter Grove7:30 PM 
Carroll (Fort Wayne)atFort Wayne Dwenger6:00 PM 
ChestertonatMerrillville6:30 PM 
Christel House AcademyatIrvington Prep Academy6:00 PM 
Christian AcademyatChristian Academy (Ky.)7:30 PM 
ChurubuscoatFremont6:00 PM 
Columbia CityatBellmont7:30 PM 
ConnersvilleatColumbus East7:30 PM 
Crown PointatMichigan City8:00 PM 
DalevilleatCowan6:00 PM 
Decatur CentralatMartinsville7:30 PM 
DeKalbatNew Haven7:45 PM 
DelphiatCarroll (Flora)6:00 PM 
Dugger UnionatMedora6:30 PM 
EastbrookatWes-Del7:30 PM 
EastsideatFairfield6:00 PM 
EdgewoodatBrown County6:00 PM 
Elkhart CentralatSouth Bend Riley6:00 PM 
Fort Wayne ConcordiaatFort Wayne Luers6:00 PM 
Fort Wayne NorthatFort Wayne Wayne6:00 PM 
Fort Wayne NorthropatFort Wayne Snider6:00 PM 
Franklin CountyatGreensburg7:30 PM 
GarrettatCentral Noble6:00 PM 
GreenwoodatWhiteland6:00 PM 
GriffithatWheeler8:00 PM 
Guerin CatholicatIndianapolis Chatard6:00 PM 
HamiltonatWestview7:30 PM 
Hammond ClarkatHammond8:00 PM 
Hanover CentralatHammond Noll8:00 PM 
HeritageatAdams Central7:30 PM 
HobartatHighland8:00 PM 
HomesteadatFort Wayne South6:00 PM 
Huntington NorthatEast Noble7:45 PM 
Indianapolis ShortridgeatIndianapolis International6:00 PM 
Indianapolis TechatHarrison (West Lafayette)6:00 PM 
Indianapolis WashingtonatIndianapolis Manual6:00 PM 
KnoxatWinamac6:30 PM 
LebanonatFrankfort6:00 PM 
LogansportatKokomo6:00 PM 
LowellatAndrean8:00 PM 
MarionatRichmond7:30 PM 
MooresvilleatFranklin7:30 PM 
Muncie CentralatLafayette Jeff6:30 PM 
North NewtonatWest Central8:00 PM 
NorthviewatGreencastle6:00 PM 
NorwellatLeo7:30 PM 
Oregon-DavisatLighthouse CPA8:00 PM 
Owen ValleyatCloverdale6:00 PM 
Park TudoratCentral Christian6:00 PM 
PortageatValparaiso8:00 PM 
ProvidenceatClarksville6:00 PM 
Shawe MemorialatOldenburg Academy6:00 PM 
South AdamsatSouthern Wells7:30 PM 
South Bend St. JosephatSt. Joseph (Mich.)7:30 PM 
South Central (Union Mills)atHebron6:30 PM 
South PutnamatSullivan6:00 PM 
Victory ChristianatSouth Bend Community Baptist5:00 PM 
Washington Twp.atLaCrosse7:00 PM 
West LafayetteatWestern8:00 PM 
West NobleatLakeland7:30 PM 
West VigoatNorth Putnam6:00 PM 
WhitingatLake Station8:00 PM 
Brownsburgvs.Winner Game 16:00 PMSemifinal
Plainfieldvs.Winner Game 28:00 PMSemifinal