TUESDAY, JAN. 8
ALL TIMES EASTERN
AndreanatPortage8:00 pm
AustinatSeymour7:30 pm
Bedford North LawrenceatColumbus East7:30 pm
BellmontatFort Wayne North7:30 pm
Bloomington NorthatMitchell7:30 pm
CalumetatGary Roosevelt8:00 pm
CascadeatNorthview7:30 pm
ChestertonatHobart6:30 pm
Clinton CentralatTri-Central6:30 pm
Clinton PrairieatNorth White7:30 pm
CloverdaleatWest Vigo7:30 pm
Columbia CityatWawasee7:30 pm
Columbus ChristianatBloomington Lighthouse6:00 pm
ConnersvilleatRichmond7:30 pm
Cornerstone ChristianatLakeland Christian7:30 pm
Corydon CentralatForest Park7:30 pm
CovingtonatFountain Central7:30 pm
Crawford CountyatSprings Valley7:30 pm
CrawfordsvilleatWestern Boone7:30 pm
CrothersvilleatBrown County7:30 pm
EastbrookatWabash7:30 pm
Eastern (Greentown)atNorthfield7:30 pm
Eastern (Pekin)atCharlestown7:30 pm
Faith ChristianatCaston6:00 pm
Fort Wayne DwengeratFort Wayne Canterbury7:30 pm
Fort Wayne LuersatNew Haven7:30 pm
Fort Wayne NorthropatLakewood Park7:30 pm
FrontieratNorth Newton8:00 pm
Gary WestatLowell8:00 pm
GreencastleatNorth Montgomery7:30 pm
GriffithatHammond Gavit8:00 pm
Guerin CatholicatHarrison (West Lafayette)7:30 pm
Hamilton HeightsatWestern7:30 pm
HauseratOldenburg Academy7:30 pm
Heritage HillsatNorth Posey8:00 pm
Indianapolis ShortridgeatCentral Christian6:00 pm
JasperatGibson Southern8:00 pm
JimtownatConcord7:45 pm
John GlennatOregon-Davis7:30 pm
KnightstownatLapel7:30 pm
KoutsatLaCrosse8:00 pm
Lafayette Central CatholicatWest Lafayette7:30 pm
LanesvilleatSouth Central (Elizabeth)7:30 pm
LawrenceburgatJac-Cen-Del7:30 pm
Liberty ChristianatAnderson Prep Academy6:30 pm
Lighthouse SouthatLighthouse East6:00 pm
LoogooteeatPike Central7:30 pm
Louisville Central (Ky.)atFloyd Central7:30 pm
McCutcheonatZionsville7:30 pm
Mississinawa Valley (Ohio)atUnion (Modoc)6:00 pm
MississinewaatMarion7:30 pm
Morgan Twp.atWashington Twp.8:00 pm
MorristownatNorth Decatur7:30 pm
Mount Vernon (Posey)atTecumseh8:00 pm
New PalestineatTriton Central7:30 pm
New WashingtonatProvidence7:30 pm
NoblesvilleatMount Vernon (Fortville)7:30 pm
North DaviessatShakamak7:30 pm
North JudsonatLaVille8:00 pm
North VermillionatAttica7:30 pm
NortheasternatTri7:30 pm
NorthridgeatDeKalb7:30 pm
NorthWoodatTippecanoe Valley7:30 pm
Park TudoratBethesda Christian6:00 pm
PennatElkhart Central7:30 pm
PioneeratMaconaquah7:30 pm
PlainfieldatGreenfield-Central7:30 pm
PlymouthatLaPorte8:00 pm
PrincetonatVincennes Rivet8:00 pm
Rensselaer CentralatTwin Lakes7:00 pm
Rising SunatMilan7:30 pm
River ForestatHebron8:30 pm
Robinson (Ill.)atMount Carmel (Ill.)8:45 pm
RossvilleatFrankfort7:30 pm
SalematNew Albany7:30 pm
SeegeratTri-County6:30 pm
Shawe MemorialatHenryville6:30 pm
ShelbyvilleatRushville7:30 pm
ShenandoahatCenterville7:30 pm
Silver CreekatMadison7:30 pm
South Bend ClayatElkhart Christian6:30 pm
South Bend St. JosephatMishawaka Marian6:00 pm
South Bend TrinityatGranger Christian8:00 pm
South Bend WashingtonatBenton Harbor (Mich.)7:30 pm
South Central (Union Mills)atKnox8:00 pm
South NewtonatMomence (Ill.)8:30 pm
South PutnamatRiverton Parke7:30 pm
South SpenceratBoonville8:30 pm
South VermillionatParke Heritage7:30 pm
SouthridgeatNortheast Dubois7:30 pm
SullivanatNorth Central (Farmersburg)7:30 pm
TayloratMadison-Grant7:30 pm
Terre Haute NorthatWhite River Valley7:30 pm
Terre Haute SouthatMartinsville7:30 pm
TritonatWinamac7:30 pm
WaldronatTrinity Lutheran7:30 pm
WashingtonatBloomfield7:30 pm
West CentralatCovenant Christian (DeMotte)7:30 pm
WestfieldatGreenwood7:30 pm
WhitelandatJennings County7:30 pm
WhitingatBoone Grove8:00 pm
Wood MemorialatSouth Knox8:00 pm
Allen County Conference Tournament
Adams Centralvs.TBATBA
Blufftonvs.TBATBA
Heritagevs.TBATBA
South Adamsvs.TBATBA
Southern Wellsvs.TBATBA
Woodlanvs.TBATBA
Delaware County Tournament
Cowanvs.TBATBA
Deltavs.TBATBA
TBAatYorktownTBA
Wapahanivs.TBATBA
Northeast Corner Conference Tournament
GarrettatChurubusco6:00 pmFirst round
FairfieldatAngola6:00 pmFirst round
Central Noblevs.Hamilton6:00 pmFirst round
WestviewatEastside6:00 pmFirst round
Southern Indiana Conference Tournament
Evansville ReitzatEvansville Memorial6:30 pmFirst round
Evansville Mater Deivs.Evansville Harrison6:30 pmFirst round
CastleatEvansville North6:30 pmFirst round
Evansville Bossevs.Evansville Central6:30 pmFirst round