JOHN HARRELL'S INDIANA HIGH SCHOOL BASKETBALL
Girls' basketball
SATURDAY, NOV. 10
ALL TIMES EASTERN
Adams CentralatFremont7:30 PM
Austinvs.Daleville5:30 PM
BatesvilleatNorth Decatur7:30 PM
Bedford North LawrenceatMitchell7:30 PM
Benton CentralatGreencastle2:30 PM
Bloomington NorthatShelbyville7:30 PM
BoonvilleatEvansville Mater Dei1:00 PM
BrownsburgatBen Davis7:30 PM
Brownstown CentralatPaoli7:30 PM
Cambridge City LincolnatSeton Catholic6:00 PM
CarmelatNorthwestern7:30 PM
CascadeatCovenant Christian1:30 PM
CentervilleatFranklin County7:30 PM
Central ChristianatWaldron7:30 PM
CharlestownatNorth Harrison7:30 PM
ChurubuscoatWhitko7:30 PM
CloverdaleatShakamak7:30 PM
Columbus ChristianatMedora11:30 AM
Columbus EastatFloyd Central1:30 PM
Crown PointatHammond Morton8:00 PM
CulveratWestville7:30 PM
Decatur CentralatGreenwood Christian7:30 PM
East Chicago CentralatLowell3:30 PM
ElwoodatDelta7:30 PM
Evansville BosseatMount Vernon (Posey)8:30 PM
Forest ParkatLoogootee7:30 PM
Fort Wayne NorthropatFort Wayne Concordia7:30 PM
Fort Wayne WayneatHomestead7:30 PM
FranktonatMuncie Central7:30 PM
FrontieratCaston7:30 PM
GoshenatFairfield8:00 PM
GriffithatBoone Grove1:30 PM
Guerin CatholicatIndianapolis Roncalli7:30 PM
Hammond GavitatGary 21st Century4:00 PM
HighlandatGary West8:00 PM
Indianapolis ChatardatIndianapolis Attucks12:30 PM
Jac-Cen-DelatSouth Ripley7:30 PM
JeffersonvilleatBloomington South2:30 PM
Jennings CountyatSalem7:30 PM
Kankakee ValleyatKouts8:00 PM
KnightstownatHagerstown7:30 PM
LaCrosseatTri-County8:00 PM
Lafayette Central CatholicatClinton Prairie12:30 PM
Lakewood ParkatHeritage7:30 PM
LapelatMuncie Burris7:30 PM
LaPorteatSouth Bend Clay1:30 PM
Lawrence NorthatHeritage Christian1:30 PM
Lewis CassatWinamac7:00 PM
Linton-StocktonatEdgewood7:30 PM
ManchesteratMaconaquah7:45 PM
MartinsvilleatTerre Haute North7:30 PM
MerrillvilleatAndrean8:00 PM
Michigan CityatPlymouth1:30 PM
MishawakaatChesterton7:30 PM
Mishawaka MarianatElkhart Memorial1:30 PM
MississinewaatIndianapolis Cathedral7:30 PM
MonroviaatIndian Creek2:00 PM
New AlbanyatSilver Creek7:30 PM
NoblesvilleatGreenfield-Central7:30 PM
North KnoxatEvansville Reitz7:30 PM
North NewtonatRiver Forest8:00 PM
NorthridgeatFort Wayne South7:30 PM
NorwellatAngola7:30 PM
Owen ValleyatSullivan7:30 PM
Pendleton HeightsatYorktown1:30 PM
PioneeratDelphi12:30 PM
PortageatNorth Judson8:00 PM
Prairie HeightsatCentral Noble7:30 PM
Randolph SouthernatUnion City7:30 PM
Rensselaer CentralatKnox7:30 PM
RichmondatEast Central7:30 PM
Rising SunatLawrenceburg7:30 PM
RochesteratNorthWood1:30 PM
SeymouratGreenwood7:30 PM
South AdamsatBlackford7:30 PM
South Central (Elizabeth)atHeritage Hills2:30 PM
Southern WellsatEastbrook7:30 PM
SouthportatNew Palestine7:30 PM
Southwestern (Hanover)atWest Washington7:30 PM
Southwestern (Shelbyville)atOldenburg Academy7:30 PM
Switzerland CountyatHenryville7:30 PM
Terre Haute SouthatCastle1:30 PM
TiptonatMadison-Grant7:30 PM
Trinity LutheranatHauser7:30 PM
Triton CentralatEastern Hancock7:30 PM
Union (Modoc)atWapahani7:30 PM
Vincennes LincolnatGibson Southern1:30 PM
Vincennes RivetatWood Memorial8:00 PM
WabashatMarion7:30 PM
West LafayetteatKokomo7:30 PM
WestviewatConcord7:45 PM
WhitingatHammond Clark8:00 PM
Loser Game 2vs.Loser Game 110:00 AMConsolation
Loser Game 4vs.Loser Game 312:00 PMConsolation
Winner Game 2vs.Winner Game 110:00 AMSemifinal
Winner Game 4vs.Winner Game 312:00 PMSemifinal
Loser Game 6vs.Loser Game 55:30 PM7th place
Winner Game 6vs.Winner Game 55:30 PM5th place
Loser Game 8vs.Loser Game 77:30 PM3rd place
Winner Game 8vs.Winner Game 77:30 PM1st place
Covenant (DeMotte) Tournament
Calumet ChristianatCovenant Christian (DeMotte)11:00 AMFirst round
Heritage Christian (Dyer)vs.Faith Christian12:30 PMFirst round
Loser Game 2vs.Loser Game 12:30 PM3rd place
Winner Game 2vs.Winner Game 14:00 PM1st place
Valparaiso Classic
Lake CentralatFishers11:30 AM
Lake Centralvs.TBATBA
ValparaisoatFishers6:00 PM
Valparaisovs.Hamilton SoutheasternTBA