JOHN HARRELL'S INDIANA HIGH SCHOOL BASKETBALL
Girls' basketball
SATURDAY, NOV. 11
ALL TIMES EASTERN
AndreanatMerrillville8:00 PM 
Beech GroveatGreencastle1:30 PM 
Ben DavisatBrownsburg7:30 PM 
BlackfordatSouth Adams7:30 PM 
Bloomington LighthouseatShoals7:30 PM 
Bloomington SouthatJeffersonville2:30 PM 
Blue RiveratDaleville7:30 PM 
BlufftonatManchester7:45 PM 
Boone GroveatGriffith1:30 PM 
Brown CountyatNorth Daviess7:30 PM 
CastleatTerre Haute South1:30 PM 
CastonatFrontier7:30 PM 
Central NobleatPrairie Heights7:30 PM 
ChestertonatMishawaka7:30 PM 
Christian AcademyatNew Washington7:30 PM 
Clinton PrairieatWestern1:30 PM 
Covenant ChristianatCascade1:30 PM 
DelphiatPioneer2:30 PM 
DeltaatElwood7:30 PM 
East CentralatRichmond7:30 PM 
East NobleatEastside2:30 PM 
EastbrookatSouthern Wells7:30 PM 
Eastern HancockatTriton Central7:30 PM 
EdgewoodatLinton-Stockton7:30 PM 
Elkhart MemorialatMishawaka Marian1:45 PM 
Evansville CentralatCorydon Central8:00 PM 
Evansville Mater DeiatBoonville8:00 PM 
Evansville ReitzatNorth Knox7:30 PM 
FairfieldatGoshen7:45 PM 
Floyd CentralatEvansville Harrison2:30 PM 
Fort Wayne ConcordiaatFort Wayne Northrop7:30 PM 
Fort Wayne NorthatDeKalb7:30 PM 
Franklin CountyatCenterville7:30 PM 
FremontatAdams Central7:30 PM 
Gary 21st CenturyatHammond Gavit4:00 PM 
Gary WestatHighland8:00 PM 
Gibson SouthernatVincennes Lincoln8:00 PM 
HagerstownatKnightstown7:30 PM 
Heritage ChristianatLawrence North1:30 PM 
Heritage HillsatSouth Central (Elizabeth)2:30 PM 
HomesteadatFort Wayne Wayne7:30 PM 
Indian CreekatMonrovia2:00 PM 
Indianapolis RoncalliatGuerin Catholic7:30 PM 
JimtownatLakeland7:30 PM 
KnoxatRensselaer Central7:30 PM 
KokomoatWest Lafayette7:30 PM 
LawrenceburgatRising Sun7:30 PM 
LoogooteeatForest Park7:30 PM 
MaconaquahatMississinewa7:30 PM 
Madison-GrantatTipton7:30 PM 
MarionatWabash7:30 PM 
MedoraatColumbus Christian6:00 PM 
Mount Vernon (Posey)atEvansville Bosse8:30 PM 
Muncie CentralatFrankton7:30 PM 
New PalestineatSouthport7:30 PM 
North DecaturatBatesville7:30 PM 
North HarrisonatCharlestown7:30 PM 
North JudsonatPortage8:00 PM 
North MiamiatLakeland Christian7:30 PM 
NorthridgeatOregon-Davis7:30 PM 
NorthWoodatRochester1:30 PM 
Oldenburg AcademyatSouthwestern (Shelbyville)7:30 PM 
PaoliatBrownstown Central7:30 PM 
PeruatCulver Academy3:30 PM 
PlymouthatMichigan City2:00 PM 
River ForestatNorth Newton1:30 PM 
Rock Creek AcademyatCannelton2:30 PM 
ShakamakatCloverdale7:30 PM 
ShelbyvilleatBloomington North7:30 PM 
SheridanatEastern (Greentown)7:30 PM 
Silver CreekatNew Albany7:30 PM 
South Bend ClayatLaPorte2:30 PM 
South DecaturatMorristown7:30 PM 
South RipleyatJac-Cen-Del7:30 PM 
Southwestern (Hanover)atEastern (Pekin)7:30 PM 
SullivanatOwen Valley7:30 PM 
TecumsehatEvansville North2:30 PM 
Terre Haute NorthatMartinsville7:30 PM 
Tri-CountyatLaCrosse7:30 PM 
Union CityatRandolph Southern7:30 PM 
Western BooneatLawrence Central7:30 PM 
WestvilleatCulver7:30 PM 
WhitkoatChurubusco7:30 PM 
WinamacatLewis Cass7:30 PM 
YorktownatPendleton Heights1:30 PM 
Covenant (DeMotte) Tournament
Faith ChristianatCovenant Christian (DeMotte)11:00 AMFirst round
Calumet Christianvs.Heritage Christian (Dyer)12:30 PMFirst round
Loser Game 1vs.Loser Game 22:30 PMConsolation
Winner Game 1vs.Winner Game 24:00 PMChampionship
Hamilton Southeastern Classic
Hamilton SoutheasternatValparaiso11:00 AM
Fishersvs.Lake Central1:00 PM
FishersatValparaiso6:00 PM
Hamilton Southeasternvs.Lake Central8:00 PM