JOHN HARRELL'S INDIANA HIGH SCHOOL BASKETBALL
Girls' basketball
SATURDAY, NOV. 17
ALL TIMES EASTERN
AndersonatConnersville7:30 PM
AndreanatMarquette Catholic8:00 PM
Bedford North LawrenceatJeffersonville7:30 PM
BloomfieldatNorth Knox7:30 PM
Boone GroveatHammond Noll2:30 PM
Brebeuf JesuitatProvidence Cristo Rey1:00 PM
Carroll (Flora)atFountain Central2:30 PM
Central NobleatDeKalb7:30 PM
Corydon CentralatNew Albany7:30 PM
Covenant ChristianatBloomington North1:30 PM
CrothersvilleatTrinity Lutheran7:30 PM
CulveratPioneer7:30 PM
DeltaatNew Castle7:30 PM
East CentralatMount Vernon (Fortville)7:30 PM
East Chicago CentralatSouth Bend Adams2:30 PM
Eastern (Pekin)atProvidence7:30 PM
EdgewoodatSullivan7:30 PM
Elkhart MemorialatWestview7:30 PM
Evansville Mater DeiatVincennes Lincoln8:00 PM
Evansville ReitzatTell City8:00 PM
Floyd CentralatCastle6:30 PM
Fort Wayne WayneatAdams Central5:00 PM
Franklin CentralatColumbus East1:30 PM
FrontieratDelphi7:30 PM
GreensburgatJennings County7:30 PM
Guerin CatholicatHeritage Christian2:30 PM
HamiltonatEminence12:00 PM
Hamilton SoutheasternatCarroll (Fort Wayne)2:30 PM
Hammond MortonatMunster1:30 PM
HenryvilleatBrownstown Central7:30 PM
HeritageatBellmont7:30 PM
Huntington NorthatNorthfield7:30 PM
Indianapolis CathedralatIndianapolis Roncalli7:30 PM
Indianapolis ChatardatMartinsville1:30 PM
Indianapolis RitteratDanville7:30 PM
Indianapolis ShortridgeatSpeedway6:00 PM
Irvington Prep AcademyatBloomington Lighthouse2:00 PM
JasperatEvansville Memorial3:30 PM
JimtownatArgos7:30 PM
KnightstownatCenterville7:30 PM
LaCrosseatKnox7:30 PM
Lake CentralatPenn7:30 PM
Lakewood ParkatWoodlan7:30 PM
LaPorteatSouth Bend Riley2:30 PM
LaVilleatCulver Academy1:30 PM
Lighthouse CPAatMichigan City8:00 PM
Linton-StocktonatNorth Daviess7:30 PM
LowellatGriffith2:30 PM
MaconaquahatRochester12:30 PM
MadisonatSalem7:30 PM
Madison-GrantatWhitko7:30 PM
ManchesteratWinamac7:45 PM
MilanatJac-Cen-Del7:30 PM
MishawakaatConcord7:45 PM
MississinewaatFort Wayne Luers7:30 PM
MitchellatBarr-Reeve7:30 PM
Morgan Twp.atKankakee Valley8:00 PM
New HavenatFort Wayne Dwenger7:30 PM
New PalestineatLawrence North1:30 PM
New WashingtonatShawe Memorial7:30 PM
North DecaturatSouth Decatur7:30 PM
NorwellatNorthWood3:30 PM
Pendleton HeightsatFrankton7:30 PM
Randolph SouthernatHagerstown7:30 PM
Rising SunatWaldron7:30 PM
River ForestatHobart8:00 PM
ScottsburgatNorth Harrison7:30 PM
SheridanatElwood7:30 PM
South AdamsatUnion City7:30 PM
South Bend ClayatBethany Christian6:00 PM
South Bend WashingtonatFort Wayne South3:30 PM
South Central (Elizabeth)atCharlestown7:30 PM
South RipleyatBatesville7:30 PM
South SpenceratSouth Knox8:00 PM
Springs ValleyatRock Creek Academy1:30 PM
Switzerland CountyatFranklin County7:30 PM
Terre Haute SouthatEvansville Harrison8:00 PM
Tri-CountyatRensselaer Central7:30 PM
ValparaisoatPlymouth8:00 PM
Vincennes RivetatNorth Posey7:30 PM
WabashatSouthern Wells7:30 PM
WapahaniatDaleville7:30 PM
Washington Twp.atCovenant Christian (DeMotte)8:00 PM
WawaseeatTriton7:30 PM
West CentralatKouts3:30 PM
West NobleatAngola7:30 PM
West WashingtonatLanesville7:30 PM
WestfieldatKokomo7:30 PM
White River ValleyatShakamak2:30 PM
WinchesteratJay County7:30 PM
DAC-NLC Classic
Merrillvillevs.Warsaw11:00 AM
Crown PointatNorthridge12:30 PM
MerrillvilleatNorthridge4:00 PM
Crown Pointvs.Warsaw5:30 PM
Fort Wayne Snider Classic
Fort Wayne Northropvs.TBATBA
Hamilton Heightsvs.TBATBA
Putnam County Tournament
Loser Game 1vs.Loser Game 26:00 PM3rd place
Loser Game 3atLoser Game 47:30 PM1st place