JOHN HARRELL'S INDIANA HIGH SCHOOL BASKETBALL
Girls' basketball
SATURDAY, NOV. 25
ALL TIMES EASTERN
Adams CentralatSouthern Wells7:30 PM 
AlexandriaatLiberty Christian6:00 PM 
AndersonatKokomo1:30 PM 
Ben DavisatLawrence Central1:30 PM 
BlackfordatBlue River1:30 PM 
BloomfieldatOwen Valley6:00 PM 
BordenatChristian Academy12:30 PM 
CloverdaleatEastern Greene1:30 PM 
Columbus NorthatLawrence North1:30 PM 
CulveratNorth White2:30 PM 
DanvilleatCrawfordsville2:00 PM 
Eastern (Pekin)atSalem7:30 PM 
Elkhart CentralatPenn11:30 AM 
ElwoodatWes-Del6:00 PM 
FishersatNew Castle7:30 PM 
Floyd CentralatBloomington North2:30 PM 
FrankfortatAttica7:30 PM 
GreensburgatSeymour7:30 PM 
Greenwood ChristianatWaldron1:30 PM 
Hammond Science & TechatWashington Twp.8:00 PM 
Hanover CentralatHammond Gavit2:30 PM 
HeritageatFort Wayne North7:30 PM 
Heritage ChristianatFort Wayne Concordia2:30 PM 
Indianapolis LutheranatIndianapolis Ritter1:30 PM 
John GlennatSouth Central (Union Mills)7:30 PM 
Kankakee ValleyatKnox2:30 PM 
KnightstownatNorth Decatur12:30 PM 
KoutsatNorth Judson8:00 PM 
Lake CentralatHighland8:00 PM 
Madison-GrantatWabash6:15 PM 
MarionatIndianapolis Tech2:30 PM 
MedoraatEdinburgh12:30 PM 
Michigan CityatMarquette Catholic8:00 PM 
Mount Vernon (Fortville)atHamilton Heights1:30 PM 
MunsteratHebron8:00 PM 
New PrairieatMishawaka7:30 PM 
New WashingtonatMilan1:30 PM 
NoblesvilleatAvon12:30 PM 
Oak HillatManchester6:00 PM 
Perry CentralatLanesville1:30 PM 
Perry MeridianatNew Palestine1:30 PM 
Prairie HeightsatGarrett6:00 PM 
PrincetonatEvansville Central7:30 PM 
RichmondatMuncie Central1:30 PM 
Rising SunatSeton Catholic12:00 PM 
Riverton ParkeatSullivan12:30 PM 
Silver CreekatRock Creek Academy12:00 PM 
South Bend WashingtonatGary Roosevelt6:00 PM 
South DearbornatLawrenceburg1:30 PM 
Terre Haute SouthatBrownsburg7:30 PM 
Tri-CentralatNorthwestern8:00 PM 
Tri-CountyatTwin Lakes7:30 PM 
Trinity LutheranatSouthwestern (Shelbyville)12:00 PM 
ValparaisoatSouth Bend Clay8:00 PM 
Vincennes RivetatVincennes Lincoln2:30 PM 
WapahaniatEastern Hancock1:30 PM 
WashingtonatBarr-Reeve7:30 PM 
WestfieldatFranklin Central1:30 PM 
WestvilleatWest Central6:30 PM 
WinamacatRochester7:30 PM 
ZionsvilleatBedford North Lawrence1:30 PM 
Robinson (Ill.) Tournament
Mount Carmel (Ill.)vs.Marshall (Ill.)10:00 AMPool play
Mount Carmel (Ill.)vs.TBATBAPlacement
Jeffersonville Tournament
North HarrisonatJeffersonville10:00 AMFirst round
Pikevs.Martinsville12:00 PMFirst round
Loser Game 1vs.Loser Game 26:00 PMConsolation
Winner Game 1vs.Winner Game 27:30 PMChampionship
NECC/NLC Classic
Concordvs.Fairfield11:45 AM
NorthridgeatAngola11:45 AM
Northridgevs.Fairfield4:45 PM
ConcordatAngola4:45 PM
Tippecanoe Valley Tournament
GoshenatTippecanoe Valley10:30 AMFirst round
Bremenvs.Whitko11:45 AMFirst round
Loser Game 1vs.Loser Game 26:15 PMConsolation
Winner Game 1vs.Winner Game 28:00 PMChampionship
Triton Tournament
LebanonatTriton10:00 AMFirst round
Sheridanvs.Leo11:30 AMFirst round
Loser Game 1vs.Loser Game 26:00 PMConsolation
Winner Game 1vs.Winner Game 27:30 PMChampionship