JOHN HARRELL'S INDIANA HIGH SCHOOL BASKETBALL
Girls' basketball
SATURDAY, NOV. 3
ALL TIMES EASTERN
Adams CentralatManchester7:30 PM
AlexandriaatCowan7:30 PM
AndersonatLawrence North1:30 PM
ArgosatBethany Christian7:30 PM
BatesvilleatLawrenceburg7:30 PM
BellmontatGarrett7:30 PM
Bloomington NorthatGuerin Catholic1:30 PM
Boone GroveatHammond2:30 PM
Brown CountyatBloomfield2:30 PM
CentervilleatRandolph Southern7:30 PM
Clinton CentralatSouthmont1:30 PM
Columbia CityatCarroll (Fort Wayne)6:15 PM
ConnersvilleatIndianapolis Ritter7:30 PM
Corydon CentralatBrownstown Central7:30 PM
Covenant ChristianatIndianapolis Scecina1:30 PM
CovingtonatClinton Prairie7:30 PM
Crown PointatHanover Central8:00 PM
Culver AcademyatSouth Bend Clay2:30 PM
DanvilleatHamilton Heights7:30 PM
Eastern (Pekin)atCrawford County7:30 PM
ElwoodatWabash7:30 PM
Evansville BosseatNew Albany2:30 PM
Evansville CentralatTerre Haute North4:30 PM
Fort Wayne LuersatCentral Noble6:00 PM
Fort Wayne NorthropatLeo7:30 PM
Fort Wayne SouthatIndianapolis Cathedral4:00 PM
Fountain CentralatFrankfort7:30 PM
GoshenatEast Noble7:45 PM
GreencastleatEdgewood7:30 PM
HebronatAndrean8:00 PM
Heritage ChristianatEast Central2:30 PM
Heritage HillsatNortheast Dubois8:00 PM
HomesteadatCarmel7:30 PM
Indian CreekatMartinsville7:30 PM
Indianapolis RoncalliatPerry Meridian7:30 PM
JimtownatFairfield7:30 PM
John GlennatKnox7:30 PM
Kankakee ValleyatBenton Central7:30 PM
Lafayette JeffatDelphi1:30 PM
LanesvilleatMitchell7:30 PM
LaVilleatSouth Central (Union Mills)7:30 PM
LogansportatCarroll (Flora)7:30 PM
MaconaquahatWestern7:30 PM
MadisonatCharlestown7:30 PM
MarionatHarrison (West Lafayette)2:30 PM
MunsteratEast Chicago Central8:00 PM
NoblesvilleatFort Wayne Snider6:30 PM
North DaviessatBloomington Lighthouse6:00 PM
North DecaturatTriton Central7:30 PM
North JudsonatRensselaer Central8:00 PM
North NewtonatLowell8:00 PM
North WhiteatNorth Miami4:30 PM
NorthridgeatSouth Bend Washington7:30 PM
NorthwesternatTwin Lakes7:30 PM
Oldenburg AcademyatMorristown11:30 AM
Pendleton HeightsatWestfield7:30 PM
PennatNorthWood1:30 PM
PioneeratTri-County12:30 PM
PortageatOregon-Davis8:00 PM
PrincetonatSouth Spencer2:30 PM
RushvilleatMuncie Central7:30 PM
SalematSeymour7:30 PM
South Bend Career AcademyatCaston6:30 PM
South Bend St. JosephatMerrillville1:30 PM
South Bend TrinityatCulver6:00 PM
South KnoxatNorth Central (Farmersburg)7:30 PM
SouthridgeatPaoli7:30 PM
Southwestern (Shelbyville)atSouth Decatur7:30 PM
TayloratMississinewa2:30 PM
Terre Haute SouthatIndianapolis Attucks4:30 PM
Traders Point ChristianatBrebeuf Jesuit1:00 PM
Union CityatSouthern Wells7:30 PM
Vincennes LincolnatEvansville Reitz8:00 PM
Warren CentralatMount Vernon (Fortville)7:30 PM
WarsawatNorwell7:45 PM
WawaseeatPrairie Heights7:30 PM
West CentralatRochester12:30 PM
West LafayetteatWestern Boone1:30 PM
WheeleratWestville8:00 PM
WhitelandatGreenfield-Central7:30 PM
WinchesteratBluffton7:30 PM
WoodlanatNew Haven7:30 PM
Ben_Davis Classic
Hamilton SoutheasternatBen Davis10:00 AM
Fishersvs.Southport11:30 AM
FishersatBen Davis4:30 PM
Hamilton Southeasternvs.Southport6:00 PM
Henryville Tournament
Indianapolis Manualvs.Crothersville10:00 AMPool B
South Ripleyvs.West Washington10:00 AMPool B
Austinvs.Southwestern (Hanover)11:30 AMPool A
ClarksvilleatHenryville11:30 AMPool A
Pool B 4th placevs.Pool A 4th placeTBA7th place
Pool B 3rd placevs.Pool A 3rd placeTBA5th place
Pool B 2nd placevs.Pool A 2nd placeTBA3rd place
Pool B 1st placevs.Pool A 1st placeTBA1st place
Lake Central Classic
Elkhart Centralvs.TBATBA
Marquette Catholicvs.TBATBA
North Central (Indianapolis)vs.TBATBA
TBAatLake CentralTBA
Morristown Classic
Indianapolis Herronvs.TBATBA
Irvington Prep Academyvs.TBATBA
Southern Roads Conference Tournament
Medoravs.TBATBA