JOHN HARRELL'S INDIANA HIGH SCHOOL BASKETBALL
Girls' basketball
FRIDAY, NOV. 9
ALL TIMES EASTERN
AlexandriaatJay County7:30 PM
AngolaatDeKalb7:30 PM
ArgosatWinamac7:30 PM
AtticaatNorth Montgomery7:30 PM
Bedford North LawrenceatBrownsburg8:00 PM
Benton CentralatSeeger7:30 PM
BlackfordatBluffton7:30 PM
Brown CountyatBloomington North7:30 PM
CanneltonatRock Creek Academy7:15 PM
Center GroveatWarren Central7:30 PM
Columbus NorthatMartinsville7:30 PM
ConnersvilleatMount Vernon (Fortville)7:30 PM
CovingtonatSouth Newton8:00 PM
DanvilleatPlainfield7:30 PM
Decatur CentralatPerry Meridian7:30 PM
Eastern (Pekin)atNorth Harrison7:30 PM
Eastern HancockatCenterville7:30 PM
Fort Wayne NorthatHuntington North7:30 PM
FrankfortatWestern7:30 PM
FranklinatGreensburg7:30 PM
Franklin CentralatWhiteland7:30 PM
Gibson SouthernatWood Memorial8:00 PM
HagerstownatDelta7:30 PM
Hamilton HeightsatNoblesville7:30 PM
Hammond GavitatWheeler8:00 PM
Harrison (West Lafayette)atKokomo7:30 PM
Indianapolis HerronatGreenwood7:30 PM
Indianapolis TechatLafayette Jeff7:30 PM
JimtownatElkhart Central7:30 PM
KnightstownatWinchester7:30 PM
Lakeland ChristianatSouth Bend Career Academy5:00 PM
Lawrence CentralatRushville7:30 PM
LebanonatZionsville7:30 PM
LeoatCarroll (Fort Wayne)7:30 PM
LogansportatMcCutcheon7:30 PM
MadisonatSwitzerland County7:30 PM
MarionatMuncie Central7:30 PM
MississinewaatWabash7:30 PM
Morgan Twp.atWest Central7:30 PM
MunsteratChesterton8:00 PM
New CastleatWestfield7:30 PM
New HavenatFort Wayne Blackhawk7:30 PM
North Central (Indianapolis)atMooresville7:30 PM
North WhiteatCaston7:30 PM
NorthfieldatOak Hill7:30 PM
Oregon-DavisatLaVille8:00 PM
OrleansatCrothersville7:30 PM
Park TudoratTriton Central7:30 PM
PennatSouth Bend Riley7:30 PM
Perry CentralatMitchell8:00 PM
PrincetonatEvansville Bosse8:00 PM
Randolph SouthernatWes-Del7:30 PM
RichmondatAnderson7:30 PM
SalematClarksville7:30 PM
ScottsburgatJennings County7:30 PM
Seton CatholicatUnion City6:30 PM
ShelbyvilleatEdinburgh7:30 PM
Silver CreekatSeymour7:30 PM
South Bend AdamsatJohn Glenn7:30 PM
South Bend ClayatBremen7:30 PM
South Bend WashingtonatMishawaka7:30 PM
South DecaturatRising Sun7:30 PM
South KnoxatPike Central7:30 PM
South PutnamatEdgewood7:30 PM
SouthridgeatJasper7:30 PM
Southwestern (Hanover)atOldenburg Academy7:30 PM
Southwestern (Shelbyville)atWaldron7:30 PM
SpeedwayatIndianapolis Ritter7:30 PM
TayloratNorth Miami7:15 PM
Terre Haute NorthatAvon7:30 PM
Tippecanoe ValleyatWarsaw7:45 PM
TriatBlue River7:30 PM
Tri-WestatCrawfordsville7:30 PM
Union CountyatBatesville7:30 PM
UniversityatClinton Central7:30 PM
WawaseeatWestview7:30 PM
WhitkoatColumbia City7:45 PM
WoodlanatBellmont7:30 PM
Loser Game 1vs.Loser Game 26:00 PM3rd place
Winner Game 1vs.Winner Game 27:30 PM1st place
Corydon Central Classic
South Dearbornvs.Northeast Dubois6:00 PMFirst round
Lanesvillevs.Crawford County6:00 PMFirst round
North Central (Farmersburg)atCorydon Central8:00 PMFirst round
Tell Cityvs.Providence8:00 PMFirst round