PIONEER
ALL TIMES EASTERN
East Division
 CONFAGOADAAMSTREAK
Liberty Christian4-  011-  6 52.8 36.2 16.6 Won 1
University3-  116-  3 56.5 38.0 18.5 Won 8
Seton Catholic2-  23-17 28.5 58.6 -30.1 Lost 1
Muncie Burris1-  35-12 37.9 48.9 -11.1 Lost 3
Anderson Prep Academy0-  40-18 27.4 65.2 -37.8 Lost 20
West Division
 CONFAGOADAAMSTREAK
Indianapolis Attucks4-  010-  4 61.2 41.9 19.3 Lost 1
Greenwood Christian2-  110-  7 42.5 41.1 1.5 Won 3
Central Christian2-  18-  9 45.5 47.9 -2.4 Lost 1
Indianapolis International0-  34-  9 32.9 42.5 -9.6 Won 1
Indianapolis Shortridge0-  33-  9 36.0 57.9 -21.9 Won 1
Monday, Jan. 9
Indianapolis Attucks 79, Indianapolis Scecina 41
Tuesday, Jan. 10
Blue River 48, Seton Catholic 13
Central Christian 70, Indianapolis Shortridge 37
Greenwood Christian 39, Indianapolis International 30
Liberty Christian 55, Anderson Prep Academy 34
University 57, Indianapolis Lutheran 37
Indianapolis Cathedral 50, Indianapolis Attucks 48
Wednesday, Jan. 11
Blackford 47, Muncie Burris 23
Thursday, Jan. 12
Greenwood Christian 62, Irvington Prep Academy 26
Indianapolis Lutheran 55, Indianapolis International 28
Seton Catholic 41, Muncie Burris 37
Tri 68, Anderson Prep Academy 14
University 60, Faith Christian 23
Friday, Jan. 13
Indianapolis Shortridge 44, Indianapolis Washington 30
Saturday, Jan. 14
Indianapolis International 52, Muncie Burris 33
Greenwood Christian 49, Seton Catholic 28
University 56, Central Christian 40
Tuesday, Jan. 17
Anderson Prep Academy at Indianapolis Washington, 6:30 pm
Christel House Academy at Indianapolis International, 6 pm
Indianapolis HomeSchool at Muncie Burris, 7 pm
Indianapolis Northwest at Indianapolis Shortridge, 6 pm, postponed
Wednesday, Jan. 18
Indianapolis Attucks at Indianapolis Scecina, 7:30 pm
Thursday, Jan. 19
Indiana Math & Science at Anderson Prep Academy, 6 pm
Liberty Christian at Wes-Del, 7:30 pm
North Putnam at Indianapolis International, 7 pm
Friday, Jan. 20
Centerville at Seton Catholic, 7:30 pm
Saturday, Jan. 21
Covenant Christian at Indianapolis Attucks, 1:30 pm
Hagerstown at Muncie Burris, 1:30 pm
Lapel at Liberty Christian, 1:30 pm
Seton Catholic at Wes-Del, 1 pm
Monday, Jan. 23
Anderson Prep Academy at Eastern Hancock, 7:30 pm
Daleville at Liberty Christian, 7:30 pm
Indianapolis Attucks at Pendleton Heights, 7:30 pm
Indianapolis Herron at Indianapolis Shortridge, 6 pm
Tuesday, Jan. 24
Central Christian at Heritage Hall, 5 pm
Indianapolis Attucks at Indianapolis Manual, 7:30 pm
Living Water HomeSchool at Indianapolis International, 6 pm
University at Greenwood Christian, 7:30 pm
Wednesday, Jan. 25
Irvington Prep Academy at Indianapolis Shortridge, 6 pm
Thursday, Jan. 26
Central Christian at Traders Point Christian, 7 pm
Cowan at Muncie Burris, 7:30 pm
Greenwood Christian at Southwestern (Shelbyville), 7:30 pm
Indianapolis Broad Ripple at University, 6 pm
Indianapolis International at Indianapolis Herron, 6 pm
Liberty Christian at Blue River, 7:30 pm
Friday, Jan. 27
Central Christian at Greenwood Christian, 6:30 pm
Indianapolis Attucks at Indianapolis Herron, 7:30 pm
Indianapolis International at Anderson Prep Academy, 6:30 pm
Saturday, Jan. 28
Indianapolis Tindley at Indianapolis Attucks, 7:30 pm
Muncie Burris at Park Tudor, 6:30 pm
Traders Point Christian at Liberty Christian, 4:30 pm, Anderson U.
‡Conference game